Projektavimas

Neatsiejama ir labai svarbi namų statybos dalis. Tinkamai parengtas karkasinio namo projektas sutaupys ne tik laiko, bet ir pinigų. Glaudus konstruktorių bendradarbiavimas su architektais leidžia surasti optimalius konstrukcinių medžiagų sprendimus, dėl ko ženkliai sumažėja namo statybos kaštai nereikalingoms medžiagoms. Patyrę inžinieriai-konstruktoriai užtikrina, kad namas būtų šiltas, stabilus ir ilgaamžis. Šių dienų programine įranga tuo pat metu suprojektuojamas 3D karkaso elementų vaizdas ir suskaičiuojama konstrukcijų laikomoji galia. Išsprendžiami visi statinio konstrukciniai elementai ir jų mazgai. Namo konstrukciniai sprendimai iš karto suderinami su inžinerinėmis sistemomis: vandentiekiu ir nuotekomis, vėdinimu, elektros instaliacija. Visi mūsų karkasinių namų projektai rengiami vadovaujantis statybos reglamentais ir Europos Sąjungos normatyvų („Eurocodes, EN“) reikalavimais. Visos konstrukcijos projektuojamos ir gaminamos iš medžiagų, turinčių kokybės ir saugumo sertifikatus („CE“). Šis ženklas parodo, kad produktas atitinka Europos direktyvų reikalavimus ir jam buvo atliktos atitinkamos atitikties įvertinimo procedūros.

 

  

Gamyba

Medinių skydinių namų idėja gimė iš karkasinių namų. Tobulėjant technologijoms, karkasiniam namui reikalingas sienas imta gaminti uždaruose cechuose. Tokia namų statybos technologija sukūrė pagrindinius skydinių namų privalumus – greitą skydų montavimą bei aukštą namo kokybę. Dirbant gamykloje, metų laikai bei blogos oro sąlygos neįtakoja skydinio namo elementų gamybos. Namo skydai gaminami tik iš sausos kalibruotos C18, C24 stiprumo klasę atitinkančios medienos. Taip pat užtikrinama pilna kokybės, laiko ir racionalaus medžiagų panaudojimo kontrolė. Būtent dėl to skydinių namų statyba yra kokybiška, greita ir ekonomiška. Visa gamyba vyksta pagal inžinierių-konstruktorių pateiktą gamybinių brėžinių projektą. Vidutiniškai per 4-5 savaites statybos komanda pagamina konstrukcines namo dalis: lauko sienos, vidinių pertvarkų skydai bei perdangos ir stogo plokščių skydai.

 

  

Statyba

Pagaminti skydinio-karkasinio namo elementai pakraunami į puspriekabes ir transportuojami į statybų vietą. Skydai, automobilinio krano pagalba sumontuojami per 2-3 dienas. Pirmą dieną sumontuojami pirmo aukšto išorinių ir vidinių sienų bei perdangos skydai. Antrą dieną atliekami antro aukšto sienų skydų paruošiamieji ir montavimo darbai. Trečią dieną sumontuojami stogo skydai. Atlikus visus skydų montavimo darbus, per 7-10 dienų uždengiama stogo danga, atliekami namo pakalimų bei lietaus sistemos nuvedimo darbai. Sutvarkoma lauko dailylentė skydų sandūros vietose. Namas jūsų sklype su stogo uždengimo, lietaus nuvedimo ir pilnos lauko apdailos darbais pastatomas vos per 2 savaites.

Svečių namelio statyba

Individualaus namo statyba

Dvibučio namo statyba